אודות ליאור אופטיקה בתל אביב

היום אנו כבר יודעים שהמסגרת שאנו בוחרים למשקפיים שלנו הוא פריט אופנה לכל דבר ומעידה על האופי, התחכום וכמה אנו מעודכנים במה שקורה בעולם האופנה.

ליאור אופטיקה היא חנות משקפיים בתל אביב –  ייחודית, אשר שופעת באופי צעיר ודינמי של צוות מקצועי ומסור בראשות בעל הבית, ליאור משעל, בעל ותק של כ-28 שנה בתחום האופטיקה.

החנות מציעה את כל בדיקות הראייה להתאמת משקפיים, עדשות מגע וכן בדיקות ראייה לרישיון נהיגה (לצורך מילוי טפסים למטרת לימודי נהיגה) ועבור התאמת מרשם משקפיים / עדשות מגע ללקוח, בצורה המיטבית והמקצועית ביותר.

במקום, תוכלו למצוא מבחר גדול של מותגים – מעצבי על לצד מותגים "צנועים יותר", כלומר תוכלו למצוא משקפיים לכל תקציב. כמובן שתמצאו אצלנו גם את כל החידושים האחרונים בתחום האופטיקה, הן בתחום המוצרים עצמם והן מבחינת טכנולוגיית המכשירים איתם אנו מבצעים את בדיקות הראייה במקום.

המוצרים האיכותיים שמציעה החנות כוללים:

משקפי ראייה, משקפי שמש, עדשות מגע רכות, קשות, קבועות וזמניות העשויות מחומרים שונים וכן מגוון מוצרים נוספים.

בכל קטגוריית מוצרים קיימות אפשרויות בחירה רבות, וכל לקוח יכול למצוא את המוצר המתאים לו והמעוצב על-פי טעמו.

על חווית הקניה:

הצוות המסור והאדיב שלנו ישמח לעזור לכם. הצוות שלנו כולל אופטומטריסטים מקצועיים בעלי רישיון משרד הבריאות.

בדיקות הראייה שלנו נערכות על-ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר, באמצעות ציוד ממוחשב וידני מתקדם. צוות העובדים מסייע ללקוחות החנות בבחירת מסגרת אופטימלית ובבחירת עדשות מכל הסוגים הקיימים.

חיפשתם חוויית קנייה, מבחר רחב של מוצרים ומחירים נוחים ? מצאתם!
ליאור אופטיקה היא חנות ותיקה ומקצועית, המבטיחה ומקיימת חוויית קנייה איכותית שתוציא אתכם עם חיוך רחב ועם מסגרת חדשה לפנים.

מלבד האווירה הטובה והחמימה שבחנות, ניתן למצוא אצלנו בקולקציית המשקפיים, נציגים בינלאומיים רבים וקיימת אפשרות לבחור מתוך למעלה מ-40 מותגי משקפיים – חלקם מיובאים מאיטליה, חלקם מדנמרק, צרפת, אוסטריה, גרמניה, שבדיה ומקומות נוספים. הקולקציה העשירה במקום, מתעדכנת בקביעות במקביל לחידושים העולמיים ובכך מבטיחה כי הלקוחות של החנות, אשר נהנים יישארו תמיד מעודכנים באופנה העולמית.

ה"אני מאמין" שלנו:

"יש לנו מבחר גדול של מסגרות ועדשות, ולכן אנו דואגים לספק ללקוח חוויית קנייה בלתי נשכחת", מעדכן ליאור משעל, בעל החנות. "לקוח מרוצה מביא את משפחתו ואת חבריו, בעוד שלקוח מאוכזב ימנע מהם להגיע".

אנחנו נותנים ללקוח את אפשרות הבחירה המקסימלית מקשת רחבה של מחירים. גם מי שאינו יכול או רוצה להוציא כסף רב על משקפיים, ימצא את מבוקשו אצלנו- מבלי להתפשר על הטרנדיות, העיצוב והנראות של המוצר.

החזון של  אופטיקה ליאור וצוות החנות, הוא להמשיך ולספק את חוויית הקנייה הנעימה ביותר לכל לקוח, תוך כדי חידוש בלתי פוסק של מבצעים ומוצרים חדשניים.

שמדובר באיכות הראייה שלכם, אין מקום לפשרות

הייעוץ והטיפול המקצועי שתקבלו, לצד מותגי המשקפיים המובילים והאופנתיים, הם חלק מהעניין.
את זה אנחנו יודעים הכי טוב לעשות בליאור אופטיקה – חנות המשקפיים שלכם במרכז ובת"א בפרט.

אופטיקה בתל אביב - ליאור אופטיקה
חנות משקפיים בת"א - ליאור אופטיקה
WhatsApp chat