אודות

היום אנו כבר יודעים שהמסגרת שאנו בוחרים למשקפיים שלנו הוא פריט אופנה לכל דבר ומעידה על האופי, התחכום וכמה אנו מעודכנים במה שקורה בעולם האופנה.

ליאור אופטיקה היא חנות משקפיים בתל אביב –  ייחודית, אשר שופעת באופי צעיר ודינמי של צוות מקצועי ומסור בראשות בעל הבית, ליאור משעל, בעל ותק של כ-28 שנה בתחום האופטיקה.

החנות מציעה את כל בדיקות הראייה להתאמת משקפיים, עדשות מגע וכן בדיקות ראייה לרישיון נהיגה (לצורך מילוי טפסים למטרת לימודי נהיגה) ועבור התאמת מרשם משקפיים / עדשות מגע ללקוח, בצורה המיטבית והמקצועית ביותר.

במקום ניתן למצוא את מבחר המותגים וכמובן את החידושים האחרונים בתחום האופטיקה.

המוצרים האיכותיים שמציעה החנות כוללים:

משקפי ראייה, משקפי שמש, עדשות מגע רכות, קשות, קבועות וזמניות העשויות מחומרים שונים וכן מגוון מוצרים נוספים.

בכל קטגוריית מוצרים קיימות אפשרויות בחירה רבות, וכל לקוח יכול למצוא את המוצר המתאים לו והמעוצב על-פי טעמו.

על חווית הקניה:

הצוות המסור והאדיב שלנו ישמח לעזור לכם. הצוות שלנו כולל אופטומטריסטים מקצועיים בעלי רישיון משרד הבריאות.

בדיקות הראייה שלנו נערכות על-ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר, באמצעות ציוד ממוחשב וידני מתקדם. צוות העובדים מסייע ללקוחות החנות בבחירת מסגרת אופטימלית ובבחירת עדשות מכל הסוגים הקיימים.

חיפשתם חוויית קנייה, מבחר רחב של מוצרים ומחירים נוחים ? מצאתם!
ליאור אופטיקה היא חנות ותיקה ומקצועית, המבטיחה ומקיימת חוויית קנייה איכותית שתוציא אתכם עם חיוך רחב ועם מסגרת חדשה לפנים.

מלבד האווירה הטובה שבחנות, ניתן למצוא בקולקציית המשקפיים נציגים בינלאומיים רבים, וקיימת אפשרות לבחור מתוך למעלה מ- 40 מותגים, חלקם איטלקיים וחלקם מיובאים מדנמרק, צרפת, אוסטריה, גרמניה, שבדיה וממקומות נוספים. הקולקציה במקום מתעדכנת בקביעות במקביל לחידושים עולמיים, ובכך מבטיחה כי הלקוחות של החנות, אשר נהנים מהמוצרים הרבים, יישארו תמיד מעודכנים באופנה העולמית.

ה"אני מאמין" שלנו:

" יש לנו מבחר גדול של מסגרות ועדשות, ולכן אנו דואגים לספק ללקוח חוויית קנייה בלתי נשכחת", מעדכן ליאור משעל, בעל החנות. "לקוח מרוצה מביא את משפחתו ואת חבריו, בעוד שלקוח מאוכזב ימנע מהם להגיע.

אנחנו נותנים ללקוח את אפשרות הבחירה המקסימלית, מקשת רחבה של מחירים. גם מי שאינו יכול או רוצה להוציא כסף רב על משקפי ראייה, ימצא את מבוקשו אצלנו- מבלי להתפשר על הטרנדיות והמראה הנאה של המוצר.

החלום של  אופטיקה ליאור וצוות החנות, הוא להמשיך ולספק את חוויית הקנייה הנעימה ביותר לכל לקוח, תוך כדי חידוש בלתי פוסקת של מבצעים ומוצרים.

שמדובר באיכות הראייה שלכם, אין מקום לפשרות.
הייעוץ והטיפול המקצועי שתקבלו, לצד מותגי המשקפיים המובילים והאופנתיים, הם חלק מהעניין.
את זה יודעים הכי טוב לעשות בליאור אופטיקה – חנות המשקפיים שלכם במרכז ובת"א בפרט.

ליאור משעל - הבעלים של חנות האופטיקה "ליאור אופטיקה" ת"א
חנות משקפיים בת"א - ליאור אופטיקה
WhatsApp chat