בליאור אופטיקה- דואגים לעיניים שלכם עם עדשות דיפנדר

החשיפה למקור אור מסוכן לבריאות

העולם שלנו משתנה וכך גם הסכנות הבריאותיות לעיניים שלנו, בין אם מדובר בקרינת UV חזקה, אור כחול ואפילו חשיפה לקרינת אינפרה אדומה. מקור הסכנות מתחלק לשניים, טבעי ומלאכותי

. המקור הראשון הינו קרינה אולטרה סגולה, UV -מקור הקרינה בשמש ונמדד בערכים של עד 400 ננומטר.

המקור השני הוא  אור כחול מקורו גם טבעי מהשמש וגם מלאכותי- תאורת לד ומסכים של מכשירים דיגיטליים ונמדד בערכים של 500-400 ננומטר.  

הסכנות באי הגנה על העיניים

ברור צרכים מדויק יאפשר לאופטומטריסט להכיר את המטופל שלו, להבין אילו סכנות עומדות בפני עיניו ויוכל להתאים לו פתרון נכון. לפני שנכיר את הפתרונות חשוב שנבין את הסכנות :

לחשיפה לקרינה אולטרה סגולה UV יש לא מעט סכנות, סרטן עור בעפעפיים וסביבת העין, נזק לקרנית ואפילו האצת תהליך הקטרקט. הנזק העלול להיגרם מחשיפה ממושכת ללא בקרה לאור הכחול הינו נזק לרשתית, הפרעות קשב וריכוז והפרעות שינה.

על מנת לתת מענה בפני סכנות אלו אנו בליאור אופטיקה נותנים ללקוחותינו עדשות משקפיים ממשפחת עדשות האופטימייז דיפנדר, מדובר בסדרת חומרי גלם ייחודיים המציעה הגנה על העין. יתרון ההגנה הנובע מחומר הגלם ולא מציפוי על העדשה הינו עצום, לדוגמא- אם ההגנה מקורה בציפוי הרי שאם תישרט העדשה אפילו כתוצאה מבלאי סביר אזי ההגנה תפגע בעוד שחומר הגלם ימשיך להגן על העין גם אם העדשה תישרט.

הפתרון נמצא בחומר

 UV400 Defender חומר גלם ייחודי המעניק הגנת UV מלאה עד 400 ננומטר החל מעובי העדשה הסטנדרטי ביותר עדשות חד מוקדיות, משרדיות ומולטיפוקל. בעדשות שקופות או עבור פתרונות שמש.

 UV420 Defender:חומר גלם המעניק שתי הגנות, הראשונה – הגנת UV מלאה ובנוסף הגנה מאור כחול ומומלץ עבור מי שחשוף למסכים דיגיטליים מכל סוג בזמן מצטבר של למעלה משעתיים ביום.  

UV420IR Defender  חומר גלם יחודי המעניק הגנה גם מאור אינפרא אדום ומיועד לכל מי שעוסק במלאכה הכוללת חשיפה לאור כזה

לאיזה סוגי משקפיים מתאימות עדשות הדיפנדר

ניתן לקבל את עדשות הדיפנדר במשקפי מרחק או קריאה רגילים במגוון דקויות גדול או בעדשות מולטיפוקל שקופות או מתכהות בשמש וגם בהם ניתן לבחור בדקות הרצוייה לפציינט.

אנו בליאור אופטיקה מקפידים על כך שהעדשות מסוג דיפנדר יכללו ציפוי אנטירפלקס פרמיום Pure Sight SN  הקל יותר לניקוי, צלול ושקוף יותר, דוחה שומנים ולכלוך.

בפעם הבאה שאתם מחליפים עדשות ראיה במשקפיים שלכם, היכנסו אל ליאור אופטיקה באבן גבירול 92 תל אביב ודירשו את ההגנה של עדשות הדיפנדר ושימרו על עיניים בריאות.

ליאור אופטיקה- דואגים לעיניים שלכם עם עדשות דיפנדר

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

WhatsApp chat