אלו משקפיים מתאימים לכם?

כל אחד הוא יחיד ומיוחד, ובכל אחד קיימת העדפה כלשהי כמעט בכל תחום: בן/בת זוג, דירה, רכב וגם משקפי השמש. כמו בכל שאר התחומים, גם התחום האופנתי משחק תפקיד חשוב בהחלטה הנוגעת לבחירת משקפי השמש. חשוב לציין שההעדפה האופנתית באה לידי ביטוי אצל שני המינים. כן, כן. גם גברים מתלבטים שעות רבות לגבי סוג המשקף האופנתי שלהם. לא רק נשים.

מדוע כל כך חשוב לכולם להיות אופנתיים?

ובכן, משקפי השמש, בשונה במעט משאר חלקי הלבוש שלנו, נמצאים במרכז הפנים. הדבר הראשון שאדם רואה, כאשר הוא מסתכל על חברו, הוא אזור הפנים. למשקפי השמש יש תפקיד חשוב בעיצוב מכלול הצורה של הפנים, ולכן ישנה חשיבות רבה בבחירה נכונה עבור אותה צורת פנים.

אז בשורה התחתונה: איך בוחרים נכון?

משקפיים גדולים ורחבים לא יתאימו לאדם רזה עם פרצוף ארוך, ולהפך: משקפיים קטנים וקומפקטיים, אלא "ישבו" טוב על פנים מלאות של אדם שמן. בשל סיבה זו, כאשר אתם צריכים לבחור משקפי שמש, יש להבין את ממדי הפנים, וכמובן להיעזר באנשי מקצוע. יש לשים לב ולבחור את המשקפיים לא רק על-פי הצבע או המותג. הרבה פעמים קורה שכשרוכשים משקפיים, לא מתוך התחשבות בקטגוריה האישית שלכם, אלא על-פי התת-מודע, שמשדר לבחור במשקפיים מסוימים, תחת השפעת הפרסומות באמצעי המדיה השונים. אמנם, בחירה ממותגת כזו תגרום לחברים שלכם להעריך אתכם, אך בפועל הממדים של המשקפיים עלולים לא להתאים לכם.

הטיפ של ליאור אופטיקה

יש לציין כי, בסופו של דבר, משקפי שמש נועדו להגן על העיניים. לכן, שימו לב לקנייה במקומות מורשים ולא בשווקים שמציעים יופי על פני איכות. קנייה נכונה של משקפיים (גם אם תיערך זמן ארוך מכפי שצפיתם) – תעניק לכם גם מוצר איכותי, בריא ומחמיא.
בחזרה למעלה

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
WhatsApp chat